03/07/2025
ZNIKAM NA CHWILĘ
Piękny czas. Pełen wyzwań artystycznych. Premier. Nowych form.
W tym roku udało mi się zrealizować dwa spektakle na scenie Bemowskie Centrum Kultury w ramach Pracownia Teatru Tańca i Sztuki , w których wzięło udział ponad 120 artystów, pod kierownictwem muzycznym Lena Romul oraz choroegraficznym Bartka Marszałka i Klaudia Optułowicz
Przy współpracy z FAME Akademia Estradowa stworzyliśmy dwie etiudy taneczne „Ludzie z lodu” oraz „Koty” na deskach sceny Teatr Muzyczny ROMA
W tym roku miałam również możliwość być częścią zespołu pedagogicznego Teatr Muzyczny Tintilo
oraz w roli tancerki na scenie teatrpalladium
w spektaklu „Oliwer Twist”, „Wigilijna Opowieść” oraz „Książę czy Żebrak”.
Wraz z końcem roku, rozpoczęliśmy prace choreograficzne nad musicalem dla dorosłych „ West Side Story”, którego premiera na początku 2026, na scenakocjana
oraz spektaklu „SOR” w reżyserii Anny Sandowicz, produkcji Teatru Kultura teatrkultura_ , którego premiera już w październiku.
Dziękuję wszystkim za zaufanie, współpracę, oraz rok pełen wspaniałych, artystycznych i kreatywnych momentów.
Zapisy na zajęcia baletowe oraz teatru tańca w bemowskie_centrum_kultury ruszają jesienią.
Pauzuje, wracam z nowym rokiem.
K.