17/04/2026
Hej 💜
Dziękuję za wspólny czas podczas twórczego popołudnia z makramą! 🤗🌿 To było bardzo miłe, kameralne spotkanie z super dziewczynami. 🌹
Specjalne podziękowania dla Cukierni Się Upiekło za gościnę i słodkości! 🍪