22/06/2026
18 Marceliny już za nami! 🎉🥳
W ostatnią sobotę w Szydłowie świętowaliśmy wejście Marceliny w dorosłość i trzeba przyznać – była to osiemnastka, którą zapamiętamy na długo! 🔥
Nie zabrakło świetnej muzyki, tańców i mnóstwa uśmiechu. Goście z ogromnym zaangażowaniem rywalizowali w konkursie „Jaka to Melodia”, a klasyczne „Krzesełka” dostarczyły mnóstwo śmiechu i emocji! 🎶🪑😂
Wyjątkowym momentem wieczoru był oczywiście tort, któremu blasku dodały efektowne fontanny iskier ✨🎂. Parkiet praktycznie nie miał chwili wytchnienia, a energia uczestników była niesamowita!
Marcelina, jeszcze raz wszystkiego najlepszego! 🎈 Życzymy Ci spełnienia marzeń, samych pięknych chwil i wielu powodów do uśmiechu. Dziękujemy za wspólną zabawę i możliwość bycia częścią tego wyjątkowego dnia! ❤️
DJ PEKA 🎧
Gramy, bawimy i tworzymy wspomnienia!