11/09/2024
Ach co to było za spotkanie !
Tłum inspirujących kobiet, każda inna, a każda wyjątkowa.
To ile nas się tam zgromadziło przerosło moje najśmielsze oczekiwania !
Było intensywnie, ale myślę, że każdy kto wziął w nim udział wyszedł z czymś, co ułatwi mu funkcjonowanie w przyszłości.
Liczę na więcej takich wspaniałych spędów i jeśli takie będą, koniecznie rezerwujcie miejsce !
Dziękuję .aldona za zaproszenie, to dla mnie duże wyróżnienie, że mogłam wziąć w nich udział!
analiza kolorystyczna •lublin analiza kolorystyczna • stylistka • osobista stylistka •personal shopper • przegląd szafy • zakupy ze stylistką