20/03/2026
🙏 Pateicība Dievam par aizvadīto “ Padod Uguni”
No sirds pateicamies Dievam par aizvadīto festivālu.
Tāds, kāds tas bija — tas vairs neatkārtosies.
Un tieši tāpēc tas ir tik īpašs. ✨ - pēc 18 gadu pārtraukuma piedzīvot ko tādu — tā ir dāvana. Tas bija unikāli!
Paldies Dievam!
Pat lietus nespēja apturēt un lāpās nodzēst uguni —
mēs sanācām kopā, vienoti mūzikā, ticībā un priekā.
Tās ir īpašas sajūtas un emocijas,
kuras nevar ielikt ne bildēs, ne video…
tās paliek sirdī. ❤️ Jo ļoti īpaši!
Liels paldies ikvienam —
kas atbalstīja, piedalījās, atbrauca,
kalpoja, dziedāja un bija kopā ar mums. Paldies visiem kuri bijāt!
🙏 Esam lūgšanās par nākamo festivālu,
kas notiks
📅 2026. gada 22. augustā
Un tas būs arī unikāls, kāds noteikti neatkārtosies citreiz!
Būsim pateicīgi par jūsu aizlūgšanām.
🤍 Aicinām uz kopīgu pateicības un slavēšanas vakaru par aizvadīto
📅 19. aprīlī
🕓 plkst. 16.00
📍 Talsu Baptistu draudzē
(Kr. Valdemāra ielā 34)
Kopā pateiksimies Dievam par aizvadīto
un ieliksim Viņa rokās nākamo festivālu.
Īpaši gaidīti arī tie,
kuri vēlas iesaistīties brīvprātīgo komandā. 🙌 Un visi, visi kuri vēlās lūgt par pilsētu un gaidāmo festivālu.
Uz tikšanos!