Istvan Alapi The Guitar Player

Istvan Alapi The Guitar Player The Official Facebook Site of The Hungarian Guitar Player, Composer, the Member of Rock Band, called " EDDA MŰVEK "
Koncertszervezés: Kiss I.

Krisztina +36702463042

09/06/2026

Nemrégen tettem fel az 1982-es Salgóbányai Pop-Rock Tábor zárókoncertjének plakátját, amit drága barátom, a sok évtizede Vancouver-ben élő Bakos Géza, aki akkoriban a JAMMK fotósa és dekoratőre volt, tervezett és készített, szitázós technikával. Egyébként énekes gitárosként is aktív volt akkoriban, sőt, volt egy duónk, Bumeráng RT néven, ahol amolyan szatirikus szövegű dalokat játszottunk. Na,de a mai "szenzáció", hogy előkerült egy, a tábor hangulata által ihletett dal, amit akkoriban írt. Megosztom veletek. Amikor elküldte és meghallgattam, annak a kornak minden ízét, illatát, színét azonnal éreztem! 😃🎸👍

😃🎸👍🎤
08/06/2026

😃🎸👍🎤

Különleges hangulatú, mesterséges intelligencia segítségével készült videóklippel jelentkezett Alapi István és Gerendás Péter. A dal zenéjét Alapi István szerezte, a szöveget Gerendás Péter írta, aki egyben énekesként is megszólaltatja a produkciót. A végeredmény egyszerre...

07/06/2026

Itt a klip, aminek részleteit, hangban és képben is láttátok már. Sok munka van benne, hogy tetszik? 😃🎤🎸🎹🥁🎸😃

Radványi Dórival és Sztankay Ádámmal a mai “Hogy volt?! “ felvételén. Az adás időpontját időben jelzem! 😃
06/06/2026

Radványi Dórival és Sztankay Ádámmal a mai “Hogy volt?! “ felvételén. Az adás időpontját időben jelzem! 😃

Már megint egy ereklye, a történelem egy kis szilánkja került elő! ❤️😄🎸🎹🎤🥁🎸
06/06/2026

Már megint egy ereklye, a történelem egy kis szilánkja került elő! ❤️😄🎸🎹🎤🥁🎸

01/06/2026

Szó szerint egy füstös Bárban!😄 Készül a klip, de egyelőre többet nem árulok el! 😄🎸

Valami szép dolog készül! Már hallottátok egy instrumentális demo verzióját régebben ! 😄👍🎸
01/06/2026

Valami szép dolog készül! Már hallottátok egy instrumentális demo verzióját régebben ! 😄👍🎸

Tegnap , Zsámbékon az Edda Blues-ban basszgitáron vendégünk volt Orbán Nelli, aki nem mellesleg hárfaművésznő, de hobbyj...
30/05/2026

Tegnap , Zsámbékon az Edda Blues-ban basszgitáron vendégünk volt Orbán Nelli, aki nem mellesleg hárfaművésznő, de hobbyja a basszusozás!! 👍😄🎸

2026.05.30.-án a budapesti BL döntő után az EDDA BLUEST basszusgitáron Orbán Kornélia játszotta.

30/05/2026

Cím

Salgótarján

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Istvan Alapi The Guitar Player új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

Megosztás