09/06/2026
Nemrégen tettem fel az 1982-es Salgóbányai Pop-Rock Tábor zárókoncertjének plakátját, amit drága barátom, a sok évtizede Vancouver-ben élő Bakos Géza, aki akkoriban a JAMMK fotósa és dekoratőre volt, tervezett és készített, szitázós technikával. Egyébként énekes gitárosként is aktív volt akkoriban, sőt, volt egy duónk, Bumeráng RT néven, ahol amolyan szatirikus szövegű dalokat játszottunk. Na,de a mai "szenzáció", hogy előkerült egy, a tábor hangulata által ihletett dal, amit akkoriban írt. Megosztom veletek. Amikor elküldte és meghallgattam, annak a kornak minden ízét, illatát, színét azonnal éreztem! 😃🎸👍