10/06/2026
Kedves óvári Ringatós közösség!
🔈Ahogy azt már a foglalkozások végén beharangoztam, nemsokára indulnak a szabadtéri Ringató foglalkozások.
🌞Egy kis nyári szünet után, június 25-e csütörtökön találkozunk előszőr a Flesch Központ melleti füves placcon.🌳 A Trabant installáció🚗 mögötti árnyas, füves🌱 területet jelöltem ki a szabadtéri Ringatók helyszínének. A pontos lokációról fogtok találni bővebb információt a kommentek között! A hőség elkerülése érdekében ⏰9:00-kor kezdünk.
➡️Bejelentkezés továbbra is szükséges, 5 bejelentkezett fő esetén tartom meg a foglalkozást. https://docs.google.com/spreadsheets/d/1T0iJElioqU9xOMM0HL1JpqdayIZYbmCiqWDrZyHpUkw/edit?usp=sharing
🎶Várlak Benneteket sok szeretettel, családot, rokont, barátot hívni ér! Köszönöm, ha egy ❤️-vel segíted népszerűsíteni a posztot.