26/04/2026
Csodálatos dolgok történtek a Planet első 2,5 évében,
a művészet tényleg áramlott,
tényleg eljutott hozzátok és átmosott benneteket,
És visszatértetek újra és újra,
együtt alkotni, vagy a termékeimért,
mert akartátok az életetekbe, ami bennük áramlik
Találkoztunk hónapokkal később veled, vagy veled ,
és mesélted, hogy azóta alkotsz, hogy nálam jártál,
mesélted, hogy mennyire örült a férjed az általam alkotott pulcsinak,
felvásároltátok a linókészleteket a boltokból, a linó workshopok után ...
Ez. Ez, amiért csinálom!
Aztán január lett, és elfogytam.
Már nem volt miről posztolnom.
Nem abban fogytam el, amikor veletek vagyok, vagy a termékeimet készítem, hanem a háttérmunkában. Lehet más jobban csinálja, nekem ez t***e ki a napjaimat.
És elfogyott a kapcsolatom azzal, amit közvetít nektek a Planet.
Most azt történik, hogy még mindig nem tudom, hogy kell jól vállalkozni, de azt megtanultam közben, hogy ha a szenvedélyes természet és művészet imádatomra épül a vállalkozásom, akkor folyamatos kapcsolatban szeretnék lenni velük, hogy amit csinálok az igaz és élő legyen.
És, hogy lehet, hogy akkor kevésbé belehalva nem lesz annyira profi az egész, de legalább valóban én leszek mögötte.
A hévízi tó kifolyójánál volt az első idei úszásom lila tavirózsák között a naplementében. No comment.
Medvehagyma virág erdőben kirándultunk Örssel.
Tesókáimmal a tátrában barangoltunk.
Talán alakul az energiám, hogy megugorjam a webshop lépcsőt. Akarjátok? :)