19/05/2026
Kihlepa Võiilillefestil oli Ilus ilm ja külalised särasid nagu võililled. 😀😊Täname kõiki, kes tulid esinema, müüma, kes abistasid, kes tegid töötube, kes panid õla alla ja tulid maaõhku nautima ja meie-küla vaibi st osa saama Olete alati oodatud! 😊🥰
NB! Tegu on „LEADERkogukonna juhitud kohalik areng” raames toetatud tegevusega. Võilillefestival on iga-aastane kogukondliku tegevuse ja looduslähedast eluviisi tutvustav tähtsündmus.