Clicky

Fertours Gjermani

Fertours Gjermani AUTOBUS GJERMANI-SHQIPRI-KOSOVE

Wie gewohnt öffnen

🇩🇪GJERMANI-🇦🇱SHQIPERI-🇩🇪GJERMANI 🚌LINJA VLORE-DORTMUND-VLORE via KROACIA📌 Cdo person qe udheton drejt Gjermanise, eshte ...
03/02/2021

🇩🇪GJERMANI-🇦🇱SHQIPERI-🇩🇪GJERMANI 🚌
LINJA VLORE-DORTMUND-VLORE via KROACIA
📌 Cdo person qe udheton drejt Gjermanise, eshte i obliguar te plotesoje formularin e meposhtem elektronik te hyrjes ne Gjermani.
www.einreiseanmeldung.de
Na kontaktoni per rezervime dhe informata

Shqipëri
Rr. Skenderbeu Pranë stacionit te trenit Durrës / AL
Tel.: 00 355 / 5222 05 64
Mobil: 00 355 / 69 762 7676
E-mail: [email protected]

Deutschland
Werner-Hilpert-str.17 34117
Kassel / DE
Tel.: 0049 561 / 989 26 86
Fax.: 0049 561 / 766 89 35
Mobil.: 0049 160 - 154 15 52
E-mail: [email protected]

Pershendetje Miq, Fertours & Fermarket edhe ne keto kohe pandemie dhe rregullash te reja ne Gjermani, Ju bejme me dije, ...
17/12/2020

Pershendetje Miq,
Fertours & Fermarket edhe ne keto kohe pandemie dhe rregullash te reja ne Gjermani,
Ju bejme me dije, se ne do te vazhdojme aktivitetin ne dyqanin tone ne Kassel
Werner-Hilpert-str.17 34117
Ejani dhe shijoni te gjitha produktet e Vendlindjes si
Speca, Suxhuk, Ice tea Sola, argeta, strudel e shum produkte te tjera.
Orari ne dyqanin tone eshte
09:00-19:00
Ju mirepresim
Fertours & Fermarket

Agjensioni Turistik Fertours vjen për ju me një lajm të ri. Ju mungon Shija e shtëpisë? Ushqimet më të preferuara me të ...
04/10/2020

Agjensioni Turistik Fertours vjen për ju me një lajm të ri.

Ju mungon Shija e shtëpisë? Ushqimet më të preferuara me të cilat u rritëm?
Era e vendlindjes tonë?

Tani në lokacionin tonë në Kassel vjen për ju
FERMARKET, me të gjitha produktet e Ballkanit

Ejani na vizitoni në dyqanin tonë në Werner-Hilpert-str.17 34117
Kassel / DE dhe përfitoni nga çmimet dhe ofertat fantastike në të gjitha produktet

Fertours & Fermarket.
Gjithmonë për ju, gjithmonë me ju!

Linje direkte me autobus gjermani-shqipri-gjermani
14/06/2020

Linje direkte me autobus gjermani-shqipri-gjermani

LINJE DIREKTEGJERMANI-SHQIPERI-KOSOVE dhe ANASJELLTAS
13/07/2019

LINJE DIREKTE

GJERMANI-SHQIPERI-KOSOVE dhe ANASJELLTAS

Neser Nisja e rradhes Vlorë-Dortmund Via Kroacia www.fertours.info00355 69 762 76 76 0160 154 15 52 viber
09/10/2018

Neser Nisja e rradhes Vlorë-Dortmund
Via Kroacia www.fertours.info
00355 69 762 76 76
0160 154 15 52 viber

Gjermani-Shqipri-kosove me autobus vija kroaci vija itali.2 here ne jave.
06/08/2018

Gjermani-Shqipri-kosove me autobus vija kroaci vija itali.2 here ne jave.

23/07/2018
LINJE E RREGULLT 3 NISJE NE JAVE PER SEZONI VEROR 2015  SHQIPERI -GJERMANI -SHQIPERI (KOSOVE) INFO;FERTOURS:EU
02/06/2015

LINJE E RREGULLT 3 NISJE NE JAVE PER SEZONI VEROR 2015 SHQIPERI -GJERMANI -SHQIPERI (KOSOVE) INFO;FERTOURS:EU

Adresse

Werner-hilpert Str 18
Kassel
34117

Benachrichtigungen

Lassen Sie sich von uns eine E-Mail senden und seien Sie der erste der Neuigkeiten und Aktionen von Fertours Gjermani erfährt. Ihre E-Mail-Adresse wird nicht für andere Zwecke verwendet und Sie können sich jederzeit abmelden.

Service Kontaktieren

Nachricht an Fertours Gjermani senden:

Kategorie

Kunst & Unterhaltung in der Nähe


Andere Kunstgalerie in Kassel

Alles Anzeigen
x

Andere Kunstgalerie in Kassel (alles anzeigen)

Kunstbalkon Caricatura Galerie Win-Win Lottery Drei/ galerie • store • bar Loyal Arts Club Galerie Loyal KFAK,K Kunstakademie Deventer Kunsthandlung Heinzel kunstmesse-kassel.de Stern-Galerie dOCUMENTA 13 Spielsalon Kassel Cassel Gallery SchillerViertel