Clicky

BFK Clan

BFK Clan BFK文CLAN

Wie gewohnt öffnen

20/07/2021

BFK Clan ju uron festen e kurban bajramit te gjith besimtarve musliman

13/05/2021

BFK Clan ju uron fiter bajramin gjdo besimtarve musliman ne bote urime festa nga Clani ynë harmonia dhe lumturia qofshin gjithmone me ju dhe All-llahu ja pranofte agjermimin

11/12/2020

Sot ka ditlindjen lojtari i jon BFK Macho i urojm edhe 100tjera

05/12/2020

Sot kemi mar nje lajm te hidhur Leo Bedri Morina i njohur me Nofken angryDOGWOF ka ndrruar jet Ngushllime Familjes Morina dhe angryTEAM Pusho i qet ne parajs vllau jon i dashur

In Scrims Top 1- BFK Clan 🇦🇱🇽🇰
28/11/2020

In Scrims
Top 1- BFK Clan 🇦🇱🇽🇰

11/11/2020

Sod ka ditlindjen Lideri I BFK Clan BFK文Army Ja urojm ditlindjen T’gjith Clani urime bro ishalla edhe 💯 tjera T’Lumtura gjithmon e t’gjithat t mirat n jet King tkemi 👑🦁👑

04/11/2020
04/11/2020

Pershendetje gjithve jemi te interesur per 2 lojtar ne clanin ton mosha te jete 18+ dhe te kete kd 2.5 e te nalt kush do qe jeni te interesuar me kontaktoni privat rrespekte nga Bfk Clan

23/10/2020

Pershendetje shqipe sonte BFK Clan ka vendos ti jep 3 Royal pass mos mungoni

23/10/2020

Hajde share

22/08/2020

Pershendetje sot ka ditelindjen co-lideri ynë ardisoni BFK文gzuzi.
Dhe une si lider i BFK CLAN i uroj gjdo te mire ne jet shendet gjithe jeten urime shoku vllau im ditlindjen të uron BFK文ARMY tu befshin gjithat endrra realitet urime my brooo🎇🎇🎇🎇🎇🎇

19/08/2020

Pershendetje shqipe ju kisha lut te beni like share Faqes ju dojme BFK CLAN

26/07/2020

Pershendetje Djema shpresoj qe jeni mir te gjith BFK CLAN neser nga ora 21:00 do jemi live nuk kemi rooma as loj po kemi me i shpernda 3 Royale Pass! Ju mirpresum?✌️

Juve ju mbetet te beni faqen like,share

25/07/2020

Pershendetje Djema sonte kemi me qel rooma! Ora 10:00

23/07/2020

Pershendetje Shqipe nga Clani ma i ri BFK CLAN (Boys Of Kosovo) mbasi qe jemi clani ma i ri ne Shqiptari kemi vendos me ba giveway ni giftcard 15 euro. Ket giftcard kena me e zhgjedh kur ti bajna 50 ndjeksa po ashtu edhe ju mundeni gjdo nat mena shiku live lojen ton dhe lojtart e BFK CLAN. Ju pershendesum te gjithve! Per ata qe smujm me jav qu giftcarden mujna me jav ba gift royale pass !

Adresse

Berlin
70794

Telefon

+491739198535

Benachrichtigungen

Lassen Sie sich von uns eine E-Mail senden und seien Sie der erste der Neuigkeiten und Aktionen von BFK Clan erfährt. Ihre E-Mail-Adresse wird nicht für andere Zwecke verwendet und Sie können sich jederzeit abmelden.

Videos

Kategorie

Kunst & Unterhaltung in der Nähe


Andere Videospiele in Berlin

Alles Anzeigen