08/09/2024
Kom massaal.
Na het Bronzen Stripgids Salon in Turnhout verhuizen we ons Salon naar Bibliotheek De Krook in Gent! De tweede editie al in de hoofdstad van Oost-Vlaanderen. En naast onze immer sympathieke presentatrice Marjan Temmerman brengen wij ook fantastische mensen uit de stripwereld mee.
Wat te denken van de Nederlandse stripgrootmeester Hanco Kolk. Jawel, dé Hanco Kolk die net zijn strip Wat Voorafging op de wereld heeft losgelaten. Een meesterwerk waar Hanco al 20 jaar mee bezig is. Of was, moeten we nu zeggen. Hanco kennen we natuurlijk ook van onder andere Meccano, Gilles De Geus en S1ngle.
Ook aanwezig is Miel Vandepitte die in 2021 met zijn debuut Centralia iedereen van zijn sokken heeft geblazen. Dit jaar komt hij met het album Dystopolis. Ook hier weer zullen sokken het niet overleven. Een thuismatch overigens voor Miel, hij woont in Gent.
De twee laatste gasten zijn dan weer zussen. Frauke en Elke Leenhouwers werken samen aan hun graphic novel Na jou. Thema? Liefdesverdriet. Het boek zal net niet klaar zijn maar zij maken jullie en ons alvast warm om aan de deur van de boeken- en stripwinkels post te vatten.
Het Stripgids Salon is een samenwerking tussen Bibliotheek De Krook en Stripgids.
Met de steun van Literatuur Vlaanderen.
Deelname is gratis. Inschrijven via https://www.uitinvlaanderen.be/agenda/e/stripgids-stripsalon/530e5e4f-baa7-43c7-a0ae-70656e5d1922